ایران ، مشهد، شهرک صنعتی مشهد
جاده کلات ، کوشش شمالی ۲۱ ، پلاک ۲۶۷

قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره - پروفیل آلومینیوم کاران پارال

قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره

قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره

فروش عمده وجزئی پروفیل آلومینیوم

قیمت پروفیل آلومینیوم  و خرید عمده انواع پروفیل آلومینیوم درب و پنجره در کشور را می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما داشته باشید ، پروفیل های آلومینیومی  در شاخه های برش خورده ۶ متری به فروش میرسد.

پروفیل آلومینیوم

پروفیل های آلومینیوم مستقیم از درب کارخانه بارگیری و آماده ارسال می شود . کارخانه آلومینیوم کاران پردیس ،یکی از  تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم درب و پنجره در کشور می باشد که به عنوان بزرگترین واحد فعال تولید پروفیل آلومینیوم در شرق کشور با نام و برند تجاری پارال فعالیت گسترده دارد.
پروفیل های تولید شده در کارخانه آلومینیوم کاران ، شامل انواع سیستم های کرتین وال ، ترمال بریک  کشویی و لولایی ، سیستم نرمال کشویی و لولایی و همچنین سیستم سنتی است.

فروش و قیمت پروفیل آلومینیوم پارال

انواع دیگر پروفیل آلومینیوم شامل درب اتوماتیک ، تیغه کرکره ، سیستم نرده ، توری پلیسه و کرتین وال که در مجموعه آلومینیوم کاران به تولید و فروش میرسد.

استعلام قیمت

استعلام قیمت و راهنمای خرید

برای استعلام قیمت پروفیل آلومینیوم بروز با شمارهای زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیام دهید.
با توجه به نوسانات قیمت بیلت و شمش آلومینیوم در بازار ،برای اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان مجموعه آلومینیوم کاران در ارتباط باشید.
تلفن تماس و واتس آپ: ۰۹۰۳۴۸۷۳۷۹۴ یا ۰۹۰۲۲۴۵۴۳۱۳
برای ارتباط با کارشناس فنی و مشاوره در زمینه خرید و فروش با کارشناس مجموعه آلومینیوم کاران در ارتباط باشید.
خط ثابت : ۰۵۱۳۲۴۵۴۳۱۴
راهنمای خرید از شرکت آلومینیوم کاران پردیس
پس از استعلام قیمت پروفیل آلومیینوم بروز، کارشناسان مجموعه آلومینیوم پارال ، قیمت و مشخصات محصول شرایط پرداخت ، زمان بارگیری و تحویل محصول در قالب پیش فاکتور را به اطلاع میرساند.

قیمت پروفیل آلومینیوم

لیست قیمت پروفیل آلومینیوم

با توجه به نوسان قیمت شمش و بیلت آلومینیوم ،لیست قیمت های پروفیل آلومینیوم دچار نوسان می شود.
برای همین بایستی حتما جهت استعلام قیمت با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید و از قیمت های بروز پروفیل آلومینیوم اطلاع یابید.
قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره به  چند عامل بستگی دارد.

۱ -قیمت روز بیلت آلومینیوم یا شمش آلومینیوم

به صورت رسمی تعیین می شود با توجه به نرخ عرضه و تقاضا در بورس

۲-قیمت دستمزد یا اجرت کارخانه تولیدی پروفیل آلومینیوم

دستمزد یا اجرت با توجه به کیفیت و نوع خدمات قابل ارائه متفاوت هست معمولا دستمزد تولید با توجه به سیستم ها و نوع پروفیل استفاده شده فرق خواهد کرد.

۳-رنگ پروفیل

مورد سوم رنگ پروفیل که با توجه به این که رنگ به صورت پودری باشد یا آنادایز کاملا متفاوت خواهد بود.(معمولا رنگ پودری قیمت بالالتری نسبت به رنگ آنادایز دارد.

استعلام قیمت

قیمت و ارزش  پروفیل آلومینیوم


پروفیل آلومینیوم قیمت

امروزه فلز آلومینیوم کاربرد بسیار زیادی درصنایع مختلف دارد ، به صورتی که در مواردی جایگزین یکسری فلزات دیگر هم در صنعت شده است.
این فلز به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و همچنین به دلیل مقاومت بالا پروفیل آلومینیوم در برابر خوردگی ، رطوبت ،افزایش دما و دارا بودن ویژگی وزن سبک و شکل پذیری بالا جای خود را در صنعت و منجمله صنعت ساخت درب وپنجره باز کرده است.


قیمت پروفیل آلومینیوم


قیمت پروفیل آلومینیوم

قیمت پروفیل آلومینیوم اختصاصی و رنگی

در گذشته قیمت پروفیل آلومینیوم اختصاصی و قیمت پروفیل آلومینیوم رنگی بر اساس وزن و همچنین در مقیاس متر مربع محاسبه می شد ، اما امروز قیمت آلومینیوم و قیمت پروفیل های مختلف آلومینیوم بر اساس وزن و کیلوگرم محاسبه می شود.
نوسانات قیمت در بازار باعث می شود که روزانه از قیمت پروفیل آلومینیوم آگاهی داشته باشیم. کیفیت پروفیل های آلومینیوم و همچنین ضخامت پروفیل ها از جمله نکاتی است که می تواند بر قیمت پروفیل های آلومینیوم تأثیر بگذارد.
علاوه بر این ، سایر متغیرهایی که می توانند قیمت نهایی پروفیل های آلومینیوم رنگی را تغییر دهند ، شامل دستمزد تولید ، هزینه تولید قالب آلومینیوم و هزینه پوشش و آنودایز پروفیل آلومینیوم است.

پروفیل آلومینیوم چیست

قیمت روز پروفیل آلومینیوم

برآورد قیمت روز پروفیل های آلومینیوم بسته به ساختار ترکیب آلیاژ و همچنین طراحی و تولید متفاوت است. در مقایسه با سایر موارد ، هزینه ابزار تولید پروفیل آلومینیوم نسبتاً کم است. بنابراین ، قیمت پروفیل های آلومینیوم اختصاصی رنگی تفاوت زیادی با تولید انبوه نخواهد داشت.
اکستروژن نه تنها به دلیل تطبیق پذیری آن به دلیل طراحی پروفیل هایی مانند پروفیل های آلومینیوم برای پارتیشن های اداری ، بلکه سود کمتری نیز صرف ابزارهای مورد نیاز است.
خرید پروفیل های آماده می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند ، اما استفاده از پروفیل های ویژه ای که با توجه به شرایط موجود مانند شرایط آب و هوایی ، وزن و همچنین نوع طراحی شده اند ، که به نوبه خود دوام و مقاومت بالایی دارند.

قیمت قوطی آلومینیوم

 لجستیک پروفیل آلومینیوم

پس از فرآیند سخت کاری، پروفیل های آلومینیوم خنک شده و آماده حمل به بخش بسته بندی هستند. در بخش بسته بندی ، پروفیل ها با ماشین های کاملاً اتوماتیک بسته بندی می شوند ، هر پروفیل با توجه به سطح مقطع و وزن با تعداد مشخصی بسته بندی میشود و قبل از ورود به دستگاه ، نایلون را روی آن میبندند، تا نایلون بین پروفیل ها به طوری قرار بگیرد که هنگام حمل پروفیل آسیب نبیند. قیمت پروفیل های آلومینیوم تحت تأثیر مواردی مانند سختی ، کد کیفیت ، تعداد شاخه ها ، وزن و طول پروفیل ها قرار خواهد گرفت.
طول کل پروفیل های آلومینیوم صنعتی موجود در بازار ۶ متر است اما گروه صنعتی پارال با طول ۶ متر و ۵ سانتی متر تولید می کند.
معمولاً استفاده از کامیون برای حمل و نقل آسان تر است و مسافت ، شرایط جاده و وزن بار در قیمت تأثیر می گذارد.

;محاسبه قیمت پروفیل آلومینیوم

قیمت روزبیلت آلومینیوم  به علاوه قیمت اجرت و دستمزد تولید پروفیل آلومینیوم که با توجه به نوع پروفیل متغییر خواهد بود،قیمت روز پروفیل آلومینیوم را مشخص می کند.
قیمت دستمزد تولید پروفیل آلومینیوم، جنبه های مختلفی را شامل می شود، اول از همه ، هزینه طراحی و ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم مورد نیاز ، محاسبه قیمت مواد اولیه ، هزینه تولید و اجرای خدمات مختلف پوشش از مهمترین عواملی است که به طور مستقیم بر قیمت پروفیل های آلومینیوم تأثیر گذار است.
قیمت پروفیل آلومینیوم خام و قیمت پروفیل آلومینیوم رنگ پودری به چندین فاکتور خاص و مشخص بستگی دارد.
می توان به از جمله تعداد شاخه ها ، طول برش پروفیل ، پروفیل با سرویس رنگ پودر یا پروفیل خام بدون سرویس رنگ پودر ، از جمله عواملی است که بر قیمت پروفیل آلومینیوم تأثیر می گذارد.

فروش عمده پروفیل درب و پنجره

تعیین قیمت پروفیل آلومینیوم

تعیین قیمت پروفیل آلومینیوم چه اختصاصی و ترمال بریک که در ساخت درب و پنجره آلومینیومی کاربرد دارد و چه تیغه های کرکره و درب های اتوماتیک و یا نرده های آلومینیومی و پارتیشین های اداری مصرف دارندبه صورت نامشخص بوده و بسته به نوسانات بازار متغییر خواهد بود.
تولید پروفیل آلومینیوم یک فرآیند پیچیده است و عوامل زیادی مانند فرآیند اکستروژن آلومینیوم ، تولید قالب آلومینیوم و غیره را درگیر می کند.
هزینه استفاده از بیلت آلومینیومی ، هزینه های کارگری و سایر مواد مصرفی خریداری شده در این مرحله محاسبه و در هزینه نهایی لحاظ می شود.
این قسمت بنا به درخواست مشتری متفاوت است ، اگر مشتری علاقه مند به استفاده از پروفیل های آلومینیومی رنگی باشد یا به خدمات آنادایزینگ احتیاج داشته باشد ، روند تولید طولانی تر خواهد شد. زمان و هزینه خدمات رنگ آمیزی با توجه به قیمت انواع پروفیل آلومینیوم متفاوت خواهد بود است.

معرفی انواع قوطی آلومینیوم

قوطی الومینیوم

انواع آلیاژهای پروفیل آلومینیوم

به صورت کلی تمام آلیاژ های آلومینیوم و پروفیل آلومینیوم درب و پنجره خام ، رنگ نقره ای است و وزن سبک و چگالی پایینی دارد.پروفیل های آلومینیومی که از این آلیاژ ساخته می شوند.مقاومت بالایی نسبت به انتقال حرارت نسبت به دیگر فلزات و آلیاژها دارد.که منجربه جلوگیری از اتلاف انرژی و باعث بهینه سازی مصرفی انرژی می شوند.


قیمت پروفیل آلومینیوم

آلیاژ نقره ای پروفیل آلومینیوم ، یکی دیگر از خصوصیات مهم فلز و پروفیل آلومینیوم، ظاهر زیبای آن است که بخاطر رنگ و جلوه زیبایی به محیط می دهد و همچنین استحکام و مقاومت بالا، بسیار در ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود.
وزن پروفیل های ساخته از این آلیاژ کم و سبک بوده حتی سبک از پروفیل های upvc  ، به همین دلیل جایگزین بسیار مناسبی برای درب و پنجره فولادی  سنگین است.
از جمله مواردی که می توان به آن اشاره کرد غیر قابل اشتعال بودن آلومینیوم نسبت به دیگر مواد تولید درب و پنجره است که دلیل بسیار خوبی  برای استفاده در متریال آشیزخانه می باشد.

انواع پروفیل آلومینیوم

قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره


پروفیل آلومینیوم درب و پنجره در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید و روانه بازار مصرفی می گردد.پروفیل آلومینیوم را برای سه دسته پنجره آلومینیومی دسته بندی میکنیم.
و در سه دسته بندی نرمال ، ترمال بریک ، ساده جای می گیرد.
دو نوع پروفیل (اس تی) ST و کرونت که در سطح مقطع و نوع تفاوت دارند که جزو پنجره آلومینومی ساده است.همچنین پنجره های آلومینیومی  ST مزایای بیشتری نسبت به پنجره های کرونیت دارند.
نوع دیگر پنجره ها ، پنجره با پروفیل ترمال بریک است که مشکل انتقال حرارت بالا در آلومینیوم را حل ، و به شدت کاهش می دهد.

پروفیل آلومینیوم


این پنجره عایق حرارتی بوده ، یعنی بزرگترین مشکل پنجره های آلومینیومی که عایق خیلی خوبی نبود اند ، با ساخت پروفیل و پنجره های ترمال بریک این مشکل حل شده.

پنجره های ساخته شده از پروفیل ترمال بریک حرارت  را تا ۲۲۰ درجه مقاومت میکند .
به پنجره های چوبی آلومینیومی در دسته سوم پنجره های الومینویمی جا میگیرد ، این پنجره ها داخل از چوب و یک لایه نازک ظاهری ازجنس آلومینیوم بر روی چوب قرار می گیرد.


قیمت پروفیل آلومینیوم الومینیوم کاران

استفاده از آلومینیوم در ساختمان سازی

در ساختمان سازی ، آلومینیوم نقش بسیار کاربردی دارد،از آلومینیوم در ساخت کلاف درب پنجره  اختمان تا پارتیشن سایه بان .. در ساختمان کاربرد دارد و در ساخت ساختمان سازی استفاده می شود.
همچنین با استفاده از آلیاژ آلومینیوم در ساختمان ، منجربه کاهش صدا های محیط اطراف به داخل ساختمان می شود.و همچنین نماهای ساخته شده با این فلز ، سطح و مقاومت بسیار بالایی به خوردگی و رطوبت دارد که منجربه افزایش طول عمر نماهای به کار رفته در ساختمان می شود.

انواع پروفیل آلومینیوم درب و پنجره

استفاده از آلومینیوم در صنعت

قیمت پروفیل آلومینیوم بروز

همان طور که استفاده از آلومینیوم در ساختمان سازی بسیارکاربرد دارد ، در صنعت و در صنایع مختلف تبدیلی و غیر تبدیلی هم کاربرد فرواوانی دارد و ازجمله می توان به صنعت حمل و نقل ، خودرو سازی که باعث کاهش میزان مصرف سوخت می شود به دلیل سبکی بدنه نسبت به دیگر فلزات  ، صنایع دریایی ، حمل و نقل ریلی ، صنعت برق ، بسته بندی مواد غذایی و غیر غذایی به دلیل مقاومت بالایی که فلز آلومینیوم در برابر رطوبت و خوردگی دارد از فلز آلومینیوم در صنعت غذایی استفاده می شود ، باتری سازی و… بسیار کاربرد دارد.

تعیین قیمت پنجره ترمال بریک

قیمت روز پروفیل آلومینیوم

۱-نقشه پروه ۲- وزن پلی امید و نوع آن ۳-لاستیک آبندی  4-ابعاد پنجره دوجداره  5- نوع پروفیل آلومینیوم  6-یراق آلات پروفیل  7-دوجداره و سه جداره بودن  8-تعداد حالات پنجره ۹-رنگ و نوع شیشه دوجداره ۱۰-رنگ و نوع شیشه دوجداره ۱۱-نوع رنگ پروفیل آلومینیوم ،آنادایز ، پودری
همه ای موارد در تعیین قیمت پنجره آلومینیومی تاثیر گذار است.
. برای استعلام قیمت پروفیل آلومینیوم بروز با شمارهای زیر تماس حاصل کنید و یا پیام دهید.
با توجه به نوسانات قیمت بیلت و شمش آلومینیوم در بازار ،برای اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان مجموعه آلومینیوم کاران در ارتباط باشید.
تلفن تماس و واتس آپ: ۰۹۰۳۴۸۷۳۷۹۴ یا ۰۹۰۲۲۴۵۴۳۱۳
برای ارتباط با کارشناس فنی و مشاوره در زمینه خرید و فروش با کارشناس مجموعه آلومینیوم کاران در ارتباط باشید.
خط ثابت : ۰۵۱۳۲۴۵۴۳۱۴
جهت آشنایی بیشتر با کارخانه به آلومینیوم پارال کلیک کنید.
قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره
جهت ارتباط با نمایندگان پارال کلیک کنید.

امتیاز دهی
۵/۵

۱۱ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× ارتباط با کارشناسان