ایران ، مشهد، شهرک صنعتی مشهد
جاده کلات ، کوشش شمالی ۲۱ ، پلاک ۲۶۷

اجرای لوور آلومینیومی نمای ساختمان - پروفیل آلومینیوم کاران پارال

اجرای لوور آلومینیومی نمای ساختمان

لوورهای آلومینیومی از نوع نورگیرها می باشند که در اندازها و در مدلهای متفاوت به صورت افقی و یا عمودی نصب می شوند با نصب لوور علاوه بر تنظیم نور و گرما برزیبایی نمای ساختمان می افزایند.

نمای لوور چیست ؟

نمای لوور چیست :
سیستم لوور آلومینیومی یا همان سایبان آلومینیومی از سه قطعه اصلی تشکیل شده است که با اتصال به سازه به نام خورشیدی که دارای دندانه هایی می باشد منقاری که نگهدارنده قطعه اصلی است و با دندانه

 های موجود در قسمت انتهایی از یک سمت به خورشیدی و از سوی دیگر به قطعه اصلی متصل می شود .مقطع دوکی که روی قطعه منقاری قرار گرفته و کلیت نما را تشکیل می دهد.

لوور آلومینیوم پارال

 

اجرای سایبان لوور آلومینیومی به دو صورت لوور ثابت و لوور متحرک می باشد.

مدل نمای لوور آلومینیومی ثابت از پرکاربردترین شیدرهای لووری در گونه خود هستند که در نصب لوور آلومینیومی به این شکل، بخاطر ساده بودن و به صرفه بودن و نصب آسان بر روی نماهای شیشه ای و ورق کامپوزیت و هر نمای دیگری نصب می شوند.

مدل نمای لوور  متحرک با کنترل از راه دور و یا با سوییچ تنظیم می شود و به همین دلیل قیمت بالایی دارد.

انواع لوورهای آلومینیوم در رنگهای آنادایز و پودری مورد استفاده است و در بناهای مسکونی اداره ها مدرسه ها و مراکز ورزشی و هر محیطی که با نور و دمای متعادل مد نظر است مورد کاربرد دارد.

لوورها ی آلومینیومی توانایی آنادایزی جهت رنگهای نقره ای ،طلایی،برنز و سیاه را دارند و اگر رنگ پودری استفاده شوند می توانند در هر رنگ استانداردواقعی ساخته شوند.

لوورهای آلومینیومی در سه مدل لوور آلومینیومی دوکی شکل ، لوور آلومینیومی مستطیلی،  لوور آلومینیومی z شکل قابل اجراء می باشند.

برای آشنایی با پروفیل ترمال بریک و پنجره ترمال بریک کلیک کنید.

لوور آلومینیوم ساختمان

ابعاد لوور آلومینیومی نما:

ابعاد لوور آلومینیومی بستگی به نوع سازه و طراحی آن دارد.

یکی از راه های پایین آوردن هزینه و بصرفه بودن،استفاده از لوور آلومینیومی است زیرا هزینه برودت و حرارت را برای ساختمان ها و برج ها و خانه ها پایین می آورد همچنین لوور به عنوان سیستمی بریا تهویه هوای مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.

لوور آلومینیوم ساختمان تجاری

سیستم لورر از جنس آلومینیوم

 

 یکی از رایج ترین نماهای سبک مدرن در ساختمان ها لورر آلومینیومی شناخته می شود

استفاده از جنس آلومینیوم برای لوور ها موجب می شود که در کنار هزینه کم، وزن پایینی نسبت به دیگر فلزات داشته باشد،چند مورد می توان از مزیت های لوور آلومینیومی نام برد

۱- انعطالف پذیری : فلز و جنس آلومینیوم در مقابل دیگرفلزات دارای انعطاف پذیری بالایی است و موجب می شود که به شکلی که بخوایم آن را تغییر دهیم ، و این قابلیت سبب می شود تا بسیار آسان تر لوور آلومینیومی را نسبت به دیگر فلزات بسازیم

۲- پایداری : آلومینیوم با توجه به مزازایی که دارد می توان پایداری و دوام بالا را یکی دیگر از مزایای آلومینیوم بشماریم.

آلومینیوم دوام و پایداری بسیار بالایی دارد و معمولا دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شود

که با توجه به وزن آلومینیوم می توان گفت که فلز آلومینیوم بالاترین مقاومت به پوسیدگی و خوردگی را نسبت به وزن در مقابل دیگر فلزات دارد. 

۳- محیط زیست : آلومینیوم فلزی است که بسیار سازگار با محیط زیست می باشد زیرا می توان این فلز را به صورت کامل و صد در صدی بازیافت کرد بدون تغییر ویژگی از نظر فیزیکی و شیمیایی.که نتیجا هیچ گونه آلودگی ، پسماندی از آلومینوم در محیط زیست تولید نمی کند.

لوور آلومینیوم کارخانه

و ساخت لوور آلومینومی و استقاده از آن در طرح های ساختمانی موجب بالاترین همزیستی با طبیعت و محیط زیست می گردد.

۴- عمر طولانی : با توجه به اینکه فلز آلومینیوم در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم است می توان به این نتیجه رسید که به هزینه نگهداری نیازی ندارد و عمر بسیار بالایی در نقابل دیگر فلزات دارد

 

 

پروفیل آلومینیوم

 

    لوگو آلومینیوم کاران پردیس سامان شرق

آلومینیوم کاران پردیس شرق

به عنوان بزرگ ترین تولید کننده پروفیل آلومینیوم در شرق کشور می باشد

معرفی واحد های تولیدی

برای شناسایی با واحد های تولیدی شرکت آلومینوم کاران پردیس می توانید کلیلک کنید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× ارتباط با کارشناسان